Dönüşümlerinizi Artırın

İnternette Sizi Arayan Müşterilerin Karşısına Çıkın

SEM Kampanyaları Yapmanın Yararları

Google Adwords danışmanlık hizmetini bir uzmandan almanız sizin için en doğru yol olacaktır. Siz de reklam vermeye Turuncu Grafik’in danışmanlığında başlamak isterseniz talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Doğru reklam metnin oluşturulmasını bir Adwords danışmanı sizin için en iyi şekilde yapabilir. Reklamınızın onaylanmayacak durumlarını kampanya hazırlama aşamasında fark eden bir Adwords danışmanı sizin onay sürecinde vakit kaybetmenizi engeller. Google Adwords danışmanı Etkili bir Google Adwords reklamı hazırlayarak size daha fazla müşteri kazandırabilir. Adwords danışmanınız reklam ve pazarlama alanında tecrübeli olduğu için reklamlarınızı en iyi şekilde optimize eder ve size harcayacağınız bütçe üzerinden daha fazla kar sağlayabilir.

Ziyaretlerinizi Ölçün

Google ın hizmetimize sunduğu, web site raporlamasıdır, bu rapor panelinde web sitemiz hakkında geniş bilgi akışı sağlamaktadır bunlardan bazıları: site ziyaretçi sayısını anlık ve tarihsel olarak grafiksel yada sayısal görüntüleme, ziyaretçilerin coğrafi konumlarını, en çok ziyaret edilen web sayfalarınız, web sitenizde ziyaretçilerin kalma süreleri gibi, internet stratejilerinize yön verebilecek birçok bilgi barındırır.

İnternetin bize sunduğu olanaklardan en önemlilerinden biride şüphesiz yeni müşteriler takipçiler kazandırmasıdır ve bunu yaparken coğrafi ve dil sınırlarını neredeyse ortadan kaldırmıştır ama bir çok internet sitesi vardır ki bu nimetlerden yeterince bu nimetlerden yararlanamaz bir web sitesini yaptırmanız işin başlangıcıdır aslında yapıldığı gibi kalan güncellenmeyen web siteleri yeni ziyaretçiler bulma olasılığı bir hayli düşüktür, sadece sizin web adresinizi bilen zaten portföyünüzde bulunan ziyaretçileri alırsınız ama internette özellikle google da şirketiniz, işletmenizin web sitesini ziyaret etmesini istediğiniz hedef kitlenizin internet arama motorlarındaki aramalarda yazdıkları aranan kelimelerde sitenizin ön sıralarda çıkması size bazen tahmin bile edemeyeceğiniz müşteri potansiyeli getirebilir her şey doğru yapıldığında yükseliş kaçınılmazdır fakat sıralama hakkında kesin bir konum ve zaman verilemez bu google tarafından açıklanan bir bilgidir.

İş tekliflerinizi gönderin

Ziyaretlerinizi Ölçün

Müşterimizin sadece seo optimizasyonu değil site takibi güncellemesi web site ürünleri ile ilgili grafiksel işler gibi sürekli web site yönetim hizmeti vermekteyiz.

See job offers

Sonuçlar

Müşterimizin sadece seo optimizasyonu değil site takibi güncellemesi web site ürünleri ile ilgili grafiksel işler gibi sürekli web site yönetim hizmeti vermekteyiz.

75%

DÖNÜŞÜM

90%

ROI

95%

DAHA FAZLA TRAFİK

100%

BAŞARI ORANI

SEO/Arama Motoru

Local SEO, websitenizi görünür hale getirin.

Devamını oku

Google Adwords

Reklam vererek müşterilerinize ulaşın.

Devamını oku

Kurumsal Kimlik

Marka Stratejisini, pazarlama dünyası ile geliştirelim.

Devamını oku

E Ticaret

Web yazılımı ile internetten para kazanın.

Devamını oku